Tavolinë zyre, strukturë metalike (zezë), syprinë melaminë,120x60xH75 cm

Në stok
Kodi
212467
11,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Për një bashkëpunim të drejtëpërdrejtë, ku dizajni dhe funksionaliteti ofrojnë kornizën optimale për një pamje të besueshme dhe serioze. Struktura metalike si dhe punimi prej melamine e bënë këtë tavolinë të përshtatshme, si për dekor ashtu edhe funksionalitet për zyrën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine
  • Thellësia: 60 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Lartësia: 75 cm
  • Gjerësia: 120 cm
  • Ngjyra: Lisi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë zyre, strukturë metalike (zezë), syprinë melaminë,120x60xH75 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved