Rrugice tapeti hitset, Permasa:80cm, Ngjyra:Karamel, Materiali:PP

Kodi: 14824Ngrohini ambientet tuaja, tani pse jo edhe psikologjikisht! Zgjidhni rrugicen "Hit Set" me ngjyrat e ngrohta të tokës, bezhë e kafe. Motivet floreale të punuara bukur dhe me kujdes, i shtojnë elgancë mjedisit tuaj. Produkti është lehtësisht i përshtatshëm dhe mund të kombinohet në mobilim me ngjyrat e hapura. Në këtë rast, ai sugjerohet të jetë pjesë e ambienteve të banimit me sipërfaqe të kufizuar. I kombinuar me ngjyrat e hapura do të krijonte idenë e një ambienti më të madh. Pastrohet lehtë me vakuum, lahet mirë dhe njollat ikin shpejt. Rezistent në ambiente me fluks të madh lëvizjesh. Kontroll cilësie i certifikuar.

 • Gjerësia (cm) : 80
 • Gjatesia (cm) : Meter Linear, sipas deshires
 • Trashësia : 10 mm
 • Pesha : 2.1 kg/m²
 • Ngjyra : Karamel
 • Materiali : Polipropilen
 • Stili I produktit : Dizenjo klasike
 • Modeli i Tapetit : Motive
 • Lloji i siperfaqes : Drejte
 • Njesia : Meter linear
 • Materiali i shtresës së pasme : Jutë
 • Lloji artikullit : Punuar me makine
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Rezistente ndaj ujit : JO
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust