Rrugice tapeti frize, Permasa:80cm, Ngjyra:Zeze, Materiali:PP

Kodi: 14748Rrugica "Frize" ju ofron shume komoditet e butesi. I kombinuar me dizejon e vecate te ngjyrave gri -pana sjell ne ambentet tuaja konturimin perfekt me dizenjon me forma gjeometrike te c'rregullta te cilat formojne nje loje interesante vizuale kombinuar bukur e me shije te holle me mobilimin me ngjyre te bardhe, pane, gri dhe me thyerje vishnje etj.Tapeti "Frize" me keto linja elegante si një element dekorues dhe funksional sjell hijeshi, konturim perfekt hapsinor dhe ngrohtësi në ambjentet tuaja të brendshme, falë përbërjes së tij me material të plotë e të shndërritshëm , ky tapet reflekton drite dhe ploteson dhomat tuaja per cdo dite, eshte mjaft ekonomik dhe me nje cilesi te larte.

 • Gjerësia (cm) : 80
 • Gjatesia (cm) : Meter Linear, sipas deshires
 • Trashësia : 10 mm
 • Pesha : 2.25 kg/m²
 • Ngjyra : Zeze
 • Materiali : Polipropilen
 • Stili I produktit : Dizenjo klasike
 • Modeli i Tapetit : Motive
 • Lloji i siperfaqes : Drejte
 • Njesia : Meter linear
 • Materiali i shtresës së pasme : Jutë
 • Lloji artikullit : Punuar me makine
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Rezistente ndaj ujit : JO
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust