Rrugice tapeti frize, Permasa:80cm, Ngjyra:Gri, Materiali:PP

Kodi: 14764Kjo Rrugica e vecante "Frize" kombinuar me dizejon e vecate te nje loje interesante vizuale kombinuar me rrathet e shumte sjell ne ambentet tuaja konturimin interesante kombinuar bukur e me shije te holle me mobilimin me ngjyre te bardhe, pane, gri dhe me thyerje vishnje etj.Tapeti "Frize" me keto linja elegante si një element dekorues dhe funksional sjell hijeshi, konturim perfekt hapsinor dhe ngrohtësi në ambjentet tuaja të brendshme, falë përbërjes së tij me material të plotë e të shndërritshëm , ky tapet reflekton drite dhe ploteson dhomat tuaja per cdo dite, eshte mjaft ekonomik dhe me nje cilesi te larte.

 • Gjerësia (cm) : 80
 • Gjatesia (cm) : Meter Linear, sipas deshires
 • Trashësia : 10 mm
 • Pesha : 2.5 kg/m²
 • Ngjyra : Gri
 • Materiali : Polipropilen
 • Stili I produktit : Dizenjo klasike
 • Modeli i Tapetit : Motive
 • Lloji i siperfaqes : Drejte
 • Njesia : Meter linear
 • Materiali i shtresës së pasme : Jutë
 • Lloji artikullit : Punuar me makine
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Rezistente ndaj ujit : JO
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust