Ndricues tavoline 1162 1L RUGGINE 1XE14 40W ngjyre kafe

Kodi: 48458Nëse ambjentet tuaja të banimit janë të dizenjuara në stilin klasik ose neoklasik ne ju japim mundësinë e një zgjedhje të përkryer. Te ky ndricues tavoline harmonizohet në mënyrë të përkryer dizajni dhe cilësia.

 • Tipi : Ndricues tavoline
 • Fuqia : 1x40W
 • Tensioni : 230V
 • Gjatësia : 29cm
 • Lartësia : 29cm
 • Diametri : 21cm
 • Lloji i portollambës : E14
 • Mënyra e lidhjes me rrjetin : Me spinë
 • Reostat : Jo
 • Stili : Neoklasik
 • Përfshin llambat : Jo
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Të brendshme
 • Numri i llambave : 1
 • Materiali : Qelq+Alumin
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust