Varëse rrobash kremastar set 10 copë, pp, lejla/blu/jeshile/verdhë/kuqe, 39xH19 cm

Kodi: 210829Organizoni dollapin tuaj me stil me setin 10 copë varëse rrobash plastike. Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash.

  • Materiali : PP
  • Ngjyra : Lejla/blu/jeshile/verdhë/kuqe
  • Paketimi : 10
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 39 cm
  • Lartësia : 19 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust