Kruajtëse thonjesh për mace, Biozoo, 27 x 39 cm

Kodi: 50748

Kjo kruajtese thonjsh do të mbajë kafshen tuaj ne argëtim per një kohë të gjate. Kruajtesja e thonjeve i jep kenaqesi gje te ciles macja juaj do ta vlerësojë dhe të luajnë me ate.

  • Materiali : Nailon
  • Përmasat : 27x39 cm
  • Pesha : 2.16 kg
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust