Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x80x80 cm

Kodi: 02290Kabina e dushit është një zgjidhje praktike dhe elegante. Forma e saj katrore dhe dyert me rrëshqitje kursejnë hapësirën në banjën tuaj. Xhami i temperuar rrit qëndrueshmërine dhe e bën më të sigurtë këtë kabinë. Korniza e aluminit e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme. Xhami transparent me pikeza i kabinës, shton stil dhe hijeshi në ambjentin tuaj duke u kombinuar shumë mirë me aksesorë të tjerë të tualetit.

  • Forma : Harkore
  • Materiali : Xham I Temperuar
  • Gjerësia : 80 cm
  • Thellësia : 80 cm
  • Lartësia : 198 cm
  • Materiali i kornizës : Alumin
  • Përfshihet pllaka : Jo
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust