Bastune me tre kembe H70-95cm

Kodi: 28450Një formë inovative per levizje është bastuni kuadrat i cila vjen me një bazë të pajisur me katër pikat e kontaktit me tokën. Kjo ndihmon në sigurimin e stabilitetit në rritje dhe ekuilibrit për shkak të qendrës së ulët të gravitetit në krahasim me një bastun të rregullt. Nje forme e tille ben qe pjesa me e madhe e peshes se trupit te kaloje ne krahe e duar duke lehtesuar gjunjet dhe kembet.

  • Lloji artikullit : Bastun
  • Marka : Mobiak
  • Numri i Modelit : 0807662
  • Materiali : Alumin
  • Përmasa : H70-95cm
  • Pesha maksimale (kg) : 100
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust