Grillë elektrike FUEGO BGT-2000.8, 2000W, 250°C, 36.5x25.5 cm

Kodi: 800067

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Kjo grillë është mjaft kompakte dhe ju kursen mjaft hapësirë, si dhe ju jep mundësinë të përgatisni ushqim të shpejtë dhe të shijshëm. Grilla ka një sipërfaqe e cila ngrohet shumë shpejt por që nuk ngjit, kështu ushqimi është gjithmonë i pastër dhe përgatitet mjaft shpejt.

  • Fuqia : 2000W
  • Tensioni : 220V
  • Materiali : Metal
  • Temperatura : 250°C
  • Përmasa : 36.5x25.5 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust