Ngrohës elektrik simfer, s.2200, dsl, bf, 2200 w, tuba kuarci, ventilator

Kodi: 800453

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë

Produkti nuk është në stok.

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë kategori ngrohësish me valë infra të kuqe. Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar. Ka nje fuqi prej 2200W dhe mund te ngrojë nje hapsire prej 20-40m²

  • Fuqia : 2200W
  • Tensioni : 220-240V
  • Sipërfaqja që mbulon : 20m²-40m²
  • Shkalla e mbrojtjes : IP20
  • Klasi i energjisë : N/A
  • Me fryrje/Me reflektim : Me reflektim, ventilim
  • Gjerësia : 54.5 cm
  • Thellësia : 17.2 cm
  • Lartësia : 53.5 cm
  • Ngjyra : E zeze
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust