Paste lucidimi crome, Durance, 150 ml

Kodi: 51548


Produkti nuk është në stok.

Formulimi i posaçëm për heqjen e ndryshkut dhe papastertive të tjera. Rinovon shkelqimin e materialeve dhe të gjitha pjesët e tjera të kromuara pa ngjyre. Aplikimi: Pastroni sipërfaqen para se të përdorni me një leckë të thatë. Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehta.

  • Paketimi : 150 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust