Furre inkaso, Simfer B6EP208SGB, 8 programe gatimi, klasi A, me ventilim, kapaciteti 54Lt,

Kodi: 800136

Built-in oven, Simfer B6EP208SGB, 8 cooking programs, class A, ventilation, 54Lt capacity,
Best Offer

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


24.990 LEK Ishte 29.990 LEK

Ju kurseni 17% ose 5.000 LEK

Furrë inkaso, Furrat inkaso elektrike me kontroll me butona,Programator per kohën e gatimit dhe fuksione të ndryshme gatimi,eshte e paisur me aksesore (zgarë dhe tavë).Sinjal akustik kur mbaron procesi.

 • Fuqia : 2100W
 • Kapaciteti : 54 Lt
 • Materiali i trupit : Metal+Xham
 • Klasi i Energjise : A
 • Kombinime gatimi : 8
 • Vetë pastrim : Jo
 • Paneli i kontrollit : Manual
 • Stakim automatik : Jo
 • Aksesorët e përfshirë : po
 • Tensioni : 220V
 • Marka : Simfer
 • Përmasa : 60X60X56 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust