Leckë pastrimi mikrofibër GRUNDING, 20x20 cm

Kodi: 51748Kjo leckë është e përshtatshme për pastrimin e pajisjeve tuaja me cilësi të lartë si pastrimin e telefonit celular, laptop, televizor, tabletë dhe kamera. Pastron shpejt dhe në mënyrë efikase pluhurin, yndyrat dhe shenjat e gishtërinjve.

  • Përmasat : 20x20 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust