Ashkla te kuqe 7.5lt

Modeli: 38949Ashkla te kuqe mund te perdoren gjate gjithe vitit perreth zonave te ndryshme dekorative. Ju mund ti perdorni per dekorime ne kopshte me lule, vazo me lule, poshte pemeve etj. Jane te qendrueshme ndaj agjenteve atmosferike si dhe ruajne ngjyren

  • Ngjyra : E kuqe
  • Tipi : Ahkla druri
  • Materiali : Druri
  • Përmasa : 70 lt
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust