Fshesë pastrimi, industriale, plastike, 28 cm, bezhë, 1 copë

Kodi: 39726Fshesë Iindustriale për ambjent të jashtëm . Ideale për një pastrim të shpejtë dhe efikas

  • Materiali : Plastik
  • Përmasat : 28 cm
  • Ngjyra : Bezhe
  • Paketimi : 1 copë
  • Seti përfshin : Jo
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust