Pastrues universal, Grundig, 100 copë

Modeli: 52334

New Product


Mbani pajisjet tuaja elektronike paster me këto pastrues universal. Ato vijnë në një paketim prej 100 cope dhe janë të përshtatshme për LCD TV/Plasma TV/Glass/Laptop/Mobile Phone, etj.

  • Paketimi : 100 copë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust