Varëse rrobash, druri, shumëngjyrëshe, 32x17 cm

Kodi: 211583Organizoni dollapin tuaj me stil me varësen e rrobave. Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash. Nje zgjidhje praktike per organizimin e hapesires se garderobes apo dollapit tuaj.

  • Materiali : Druri
  • Ngjyra : Shumëngjyrëshe
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 32 cm
  • Thellësia : 17 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust