Peshore kuzhine, Fuego, 3 kg, 1 gr

Kodi: 801516

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Peshore kuzhine Fuego EKCA-012. Peshoret e kuzhinës janë një pajisje që duhet të jenë në çdo kuzhinë. Ju ndihmon të përgatisni me saktësi të gjitha gatimet. Me ekran dixhital dhe fikje automatike.

  • Tipi : Peshore kuzhine
  • Pesha : 1gr - 3 kg max
  • Ekrani : Digjital
  • Fikje automatike : po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust