Divanë 3 vendësh, ISTANBUL, strukturë druri, tapiceri tekstili, blu, 230x92xH83 cm

Modeli: 04842Dizenjo e divanit ISTANBUL me tapiceri tekstili e bën këtë divan një pjesë qëndrore të mobiljeve për çdo shtëpi elegante. Një pjesë tërheqëse, divan i bollshëm me një dizenjo elegante dhe të rehatshme bërë me pëlhurë të një cilësie të lartë. Ky divan është ndërtuar me sfungjer të një densiteti të lartë për rehati të vazhdueshme dhe siguron jetëgjatësi për shumë vite në vazhdim. I bukur dhe me stil, divani do të jetë një vend i qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar. Pamja bashkëkohore e bën divanin ISTANBUL një shtesë të shkëlqyer për çdo shtëpi. Me pamjen mikpritëse dhe komode, ky divan do të jetë element kryesor dhe i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes.

  • Materiali i strukturës : Strukturë druri
  • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
  • Ngjyra : Blu
  • Krahu i këndit : n/a
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 230 cm
  • Thellësia : 92 cm
  • Lartësia : 83 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust